CA01COME22-14P
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CA01COME22-14P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 19POS INLINE W/PINS
Ngā Rauemi: 1.CA01COME22-14P.pdf2.CA01COME22-14P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CA01COME22-14P
Tau Wae CA01COME22-14P Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN RCPT 19POS INLINE W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5905 pcs Pepa Raraunga 1.CA01COME22-14P.pdf2.CA01COME22-14P.pdf
Putanga - Kua tohua 500VAC, 700VDC Patohia nga huanga IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-5015, CA-COM
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa CA01COME2214P
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 19
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Waehanga Kaihanga CA01COME22-14P
Kua whakaratohia te Taimana Nui 22-14 Ngā āhuatanga Strain Relief
Whakaahua nui 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver Whakaahuatanga CONN RCPT 19POS INLINE W/PINS
Whakatauranga onamata 22A I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Whakaaetanga Mea N (Normal) Whakaaetia te Poaka Whakaoti Silver
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Taara Taea -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CA01COME22-14PB
CA01COME22-14PB
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 19POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 1827 pcs
Tikiake: CA01COME22-14PB.pdf
RFQ
CA01COME22-14PB01
CA01COME22-14PB01
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 19POS SILVR CRIMP