CA01COME22-15PB01
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CA01COME22-15PB01
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 6POS SILVER CRIMP
Ngā Rauemi: CA01COME22-15PB01.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CA01COME22-15PB01
Tau Wae CA01COME22-15PB01 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 6POS SILVER CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5458 pcs Pepa Raraunga CA01COME22-15PB01.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 8-33 Rauemi Hee Aluminum Alloy and Zinc Die Cast
Kua oti te Rei Nickel Raupapa MIL-DTL-5015, CA-COM-B
Packaging Bulk Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 6
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Ngā āhuatanga Strain Relief Pato Tere Reverse Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 6 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Silver Whakatauranga onamata 22A, 41A