70F755AI
Hua Hua
Tau Wae: 70F755AI
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 75UH 162MA 4.56 OHM TH
Ngā Rauemi: 70F755AI.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 70F755AI
Tau Wae 70F755AI Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 75UH 162MA 4.56 OHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5824 pcs Pepa Raraunga 70F755AI.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.180" Dia x 0.250" L (4.57mm x 6.35mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 70F
Ratonga - Q @ Freq 38 @ 2.5MHz
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Iron
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.5MHz
Inangarangi 75µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 7.2MHz Whakaahuatanga Taipitopito 75µH Unshielded Wirewound Inductor 162mA 4.56 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 4.56 Ohm Max Whakatauranga onamata 162mA