70F753AI
Hua Hua
Tau Wae: 70F753AI
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 7.5MH 41MA 85.2 OHM TH
Ngā Rauemi: 70F753AI.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 70F753AI
Tau Wae 70F753AI Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 7.5MH 41MA 85.2 OHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5979 pcs Pepa Raraunga 70F753AI.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.310" Dia x 0.380" L (7.87mm x 9.65mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 70F
Ratonga - Q @ Freq 49 @ 250kHz
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Iron
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 250kHz
Inangarangi 7.5mH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 600kHz Whakaahuatanga Taipitopito 7.5mH Unshielded Wirewound Inductor 41mA 85.2 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 85.2 Ohm Max Whakatauranga onamata 41mA
I teie nei - Maama -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
70F753AI-RC
70F753AI-RC
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: FIXED IND 7.5MH 41MA 85.2 OHM TH