70F686AI-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
70F686AI-RC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 70F686AI-RC
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 6.8UH 566MA 624 MOHM
Ngā Rauemi: 70F686AI-RC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 70F686AI-RC
Tau Wae 70F686AI-RC Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 6.8UH 566MA 624 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5245 pcs Pepa Raraunga 70F686AI-RC.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.150" Dia x 0.250" L (3.81mm x 6.35mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 70F
Ratonga - Q @ Freq 40 @ 7.9MHz
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Ētahi Ingoa 70F686AIRC
M8412
Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.9MHz Inangarangi 6.8µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 49MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 566mA 624 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 624 mOhm Max
Whakatauranga onamata 566mA I teie nei - Maama -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
70F752AF
70F752AF
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: FIXED IND 75MH 33MA 222 OHM TH
I roto i te taonga: 4663 pcs
Tikiake: 70F752AF.pdf
RFQ
70F686AI
70F686AI
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: FIXED IND 6.8UH 566MA 624 MOHM