70F752AF-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 70F752AF-RC
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 75MH 33MA 222 OHM TH
Ngā Rauemi: 70F752AF-RC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 70F752AF-RC
Tau Wae 70F752AF-RC Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 75MH 33MA 222 OHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4251 pcs Pepa Raraunga 70F752AF-RC.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.430" Dia x 0.630" L (10.92mm x 16.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 70F
Ratonga - Q @ Freq 53 @ 79kHz
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 79kHz
Inangarangi 75mH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 174kHz Whakaahuatanga Taipitopito 75mH Unshielded Wirewound Inductor 33mA 222 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 222 Ohm Max Whakatauranga onamata 33mA