70F822AF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 70F822AF
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 82MH 32MA 238 OHM TH
Ngā Rauemi: 70F822AF.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 70F822AF
Tau Wae 70F822AF Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 82MH 32MA 238 OHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4507 pcs Pepa Raraunga 70F822AF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.430" Dia x 0.630" L (10.92mm x 16.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 70F
Ratonga - Q @ Freq 50 @ 79kHz
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 79kHz
Inangarangi 82mH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 168kHz Whakaahuatanga Taipitopito 82mH Unshielded Wirewound Inductor 32mA 238 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 238 Ohm Max Whakatauranga onamata 32mA