70F823AI
Hua Hua
Tau Wae: 70F823AI
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 8.2MH 40MA 92.4 OHM TH
Ngā Rauemi: 70F823AI.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 70F823AI
Tau Wae 70F823AI Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 8.2MH 40MA 92.4 OHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4603 pcs Pepa Raraunga 70F823AI.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.330" Dia x 0.380" L (8.38mm x 9.65mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 70F
Ratonga - Q @ Freq 48 @ 250kHz
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Iron
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 250kHz
Inangarangi 8.2mH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 600kHz Whakaahuatanga Taipitopito 8.2mH Unshielded Wirewound Inductor 40mA 92.4 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 92.4 Ohm Max Whakatauranga onamata 40mA