70F826AI
Hua Hua
Tau Wae: 70F826AI
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 8.2UH 518MA 744 MOHM
Ngā Rauemi: 70F826AI.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 70F826AI
Tau Wae 70F826AI Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 8.2UH 518MA 744 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4544 pcs Pepa Raraunga 70F826AI.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.150" Dia x 0.250" L (3.81mm x 6.35mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 70F
Ratonga - Q @ Freq 37 @ 7.9MHz
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Iron
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.9MHz
Inangarangi 8.2µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 41MHz Whakaahuatanga Taipitopito 8.2µH Unshielded Wirewound Inductor 518mA 744 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 744 mOhm Max Whakatauranga onamata 518mA
I teie nei - Maama -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
70F823AI-RC
70F823AI-RC
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: FIXED IND 8.2MH 40MA 92.4 OHM TH
I roto i te taonga: 5573 pcs
Tikiake: 70F823AI-RC.pdf
RFQ
70F824AI-RC
70F824AI-RC
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: FIXED IND 820UH 80MA 22.9 OHM TH
I roto i te taonga: 4972 pcs
Tikiake: 70F824AI-RC.pdf
RFQ
70F826AI-RC
70F826AI-RC
Whakaahuatanga: FIXED IND 8.2UH 518MA 744 MOHM