70F757AP
Hua Hua
Tau Wae: 70F757AP
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 750NH 870MA 264 MOHM
Ngā Rauemi: 70F757AP.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 70F757AP
Tau Wae 70F757AP Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 750NH 870MA 264 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5946 pcs Pepa Raraunga 70F757AP.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.120" Dia x 0.310" L (3.05mm x 7.87mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 70F
Ratonga - Q @ Freq 48 @ 25MHz
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Phenolic
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 25MHz
Inangarangi 750nH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 224MHz Whakaahuatanga Taipitopito 750nH Unshielded Wirewound Inductor 870mA 264 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 264 mOhm Max Whakatauranga onamata 870mA