70F473AI
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
70F473AI Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 70F473AI
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 4.7MH 48MA 64.8 OHM TH
Ngā Rauemi: 70F473AI.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 70F473AI
Tau Wae 70F473AI Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 4.7MH 48MA 64.8 OHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4687 pcs Pepa Raraunga 70F473AI.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.280" Dia x 0.380" L (7.11mm x 9.65mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 70F
Ratonga - Q @ Freq 49 @ 250kHz
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Ētahi Ingoa M7472 Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 250kHz Inangarangi 4.7mH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 680kHz
Whakaahuatanga Taipitopito 4.7mH Unshielded Wirewound Inductor 48mA 64.8 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 64.8 Ohm Max
Whakatauranga onamata 48mA I teie nei - Maama -