70F475AI-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
70F475AI-RC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 70F475AI-RC
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 47UH 188MA 3.36 OHM TH
Ngā Rauemi: 70F475AI-RC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 70F475AI-RC
Tau Wae 70F475AI-RC Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 47UH 188MA 3.36 OHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4041 pcs Pepa Raraunga 70F475AI-RC.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.170" Dia x 0.250" L (4.32mm x 6.35mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 70F
Ratonga - Q @ Freq 44 @ 2.5MHz
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Ētahi Ingoa 70F475AIRC
M8404
Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.5MHz Inangarangi 47µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 9.1MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 47µH Unshielded Wirewound Inductor 188mA 3.36 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 3.36 Ohm Max
Whakatauranga onamata 188mA I teie nei - Maama -