70F501AF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 70F501AF
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 500MH 30MA 736 OHM TH
Ngā Rauemi: 70F501AF.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 70F501AF
Tau Wae 70F501AF Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 500MH 30MA 736 OHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4627 pcs Pepa Raraunga 70F501AF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.630" Dia x 0.880" L (16.00mm x 22.35mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 70F
Ratonga - Q @ Freq 53 @ 25kHz
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 25kHz
Inangarangi 500mH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 52kHz Whakaahuatanga Taipitopito 500mH Unshielded Wirewound Inductor 30mA 736 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 736 Ohm Max Whakatauranga onamata 30mA