70F502AF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 70F502AF
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 50MH 37MA 175 OHM TH
Ngā Rauemi: 70F502AF.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 70F502AF
Tau Wae 70F502AF Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 50MH 37MA 175 OHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4617 pcs Pepa Raraunga 70F502AF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.400" Dia x 0.630" L (10.16mm x 16.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 70F
Ratonga - Q @ Freq 57 @ 79kHz
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 79kHz
Inangarangi 50mH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 196kHz Whakaahuatanga Taipitopito 50mH Unshielded Wirewound Inductor 37mA 175 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 175 Ohm Max Whakatauranga onamata 37mA