70F471AF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
70F471AF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 70F471AF
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 470MH 30MA 704 OHM TH
Ngā Rauemi: 70F471AF.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 70F471AF
Tau Wae 70F471AF Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 470MH 30MA 704 OHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4894 pcs Pepa Raraunga 70F471AF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.610" Dia x 0.880" L (15.49mm x 22.35mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 70F
Ratonga - Q @ Freq 55 @ 25kHz
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Ētahi Ingoa M7474 Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 25kHz Inangarangi 470mH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 54kHz
Whakaahuatanga Taipitopito 470mH Unshielded Wirewound Inductor 30mA 704 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 704 Ohm Max
Whakatauranga onamata 30mA I teie nei - Maama -