70F395AI
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 70F395AI
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 39UH 188MA 3.36 OHM TH
Ngā Rauemi: 70F395AI.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 70F395AI
Tau Wae 70F395AI Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 39UH 188MA 3.36 OHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5522 pcs Pepa Raraunga 70F395AI.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.170" Dia x 0.250" L (4.32mm x 6.35mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 70F
Ratonga - Q @ Freq 48 @ 2.5MHz
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Iron
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.5MHz
Inangarangi 39µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 9.3MHz Whakaahuatanga Taipitopito 39µH Unshielded Wirewound Inductor 188mA 3.36 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 3.36 Ohm Max Whakatauranga onamata 188mA