70F472AF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
70F472AF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 70F472AF
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 47MH 38MA 168 OHM TH
Ngā Rauemi: 70F472AF.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 70F472AF
Tau Wae 70F472AF Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 47MH 38MA 168 OHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5438 pcs Pepa Raraunga 70F472AF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.380" Dia x 0.630" L (9.65mm x 16.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 70F
Ratonga - Q @ Freq 57 @ 79kHz
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Ētahi Ingoa M7473 Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 79kHz Inangarangi 47mH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 206kHz
Whakaahuatanga Taipitopito 47mH Unshielded Wirewound Inductor 38mA 168 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 168 Ohm Max
Whakatauranga onamata 38mA I teie nei - Maama -