70F396AI-RC
Hua Hua
Tau Wae: 70F396AI-RC
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 3.9UH 870MA 264 MOHM
Ngā Rauemi: 70F396AI-RC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 70F396AI-RC
Tau Wae 70F396AI-RC Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 3.9UH 870MA 264 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5043 pcs Pepa Raraunga 70F396AI-RC.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.150" Dia x 0.250" L (3.81mm x 6.35mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 70F
Ratonga - Q @ Freq 35 @ 7.9MHz
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Iron
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.9MHz
Inangarangi 3.9µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 61MHz Whakaahuatanga Taipitopito 3.9µH Unshielded Wirewound Inductor 870mA 264 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 264 mOhm Max Whakatauranga onamata 870mA