70F392AF
Hua Hua
Tau Wae: 70F392AF
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 39MH 41MA 147 OHM TH
Ngā Rauemi: 70F392AF.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 70F392AF
Tau Wae 70F392AF Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 39MH 41MA 147 OHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4415 pcs Pepa Raraunga 70F392AF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.370" Dia x 0.630" L (9.40mm x 16.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 70F
Ratonga - Q @ Freq 59 @ 79kHz
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 79kHz
Inangarangi 39mH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 220kHz Whakaahuatanga Taipitopito 39mH Unshielded Wirewound Inductor 41mA 147 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 147 Ohm Max Whakatauranga onamata 41mA