70F354AI
Hua Hua
Tau Wae: 70F354AI
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 350UH 102MA 14.4 OHM
Ngā Rauemi: 70F354AI.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 70F354AI
Tau Wae 70F354AI Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 350UH 102MA 14.4 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4506 pcs Pepa Raraunga 70F354AI.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.180" Dia x 0.250" L (4.57mm x 6.35mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 70F
Ratonga - Q @ Freq 46 @ 790kHz
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Iron
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 790kHz
Inangarangi 350µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 2MHz Whakaahuatanga Taipitopito 350µH Unshielded Wirewound Inductor 102mA 14.4 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 14.4 Ohm Max Whakatauranga onamata 102mA
I teie nei - Maama -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
70F354AI-RC
70F354AI-RC
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: FIXED IND 350UH 102MA 14.4 OHM