70F184AI
Hua Hua
Tau Wae: 70F184AI
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 180UH 135MA 8.16 OHM
Ngā Rauemi: 70F184AI.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 70F184AI
Tau Wae 70F184AI Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 180UH 135MA 8.16 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4520 pcs Pepa Raraunga 70F184AI.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.170" Dia x 0.250" L (4.32mm x 6.35mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 70F
Ratonga - Q @ Freq 48 @ 790kHz
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Iron
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 790kHz
Inangarangi 180µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 2.8MHz Whakaahuatanga Taipitopito 180µH Unshielded Wirewound Inductor 135mA 8.16 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 8.16 Ohm Max Whakatauranga onamata 135mA