70F181AF
Hua Hua
Tau Wae: 70F181AF
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 180MH 41MA 374 OHM TH
Ngā Rauemi: 70F181AF.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 70F181AF
Tau Wae 70F181AF Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 180MH 41MA 374 OHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5419 pcs Pepa Raraunga 70F181AF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.520" Dia x 0.880" L (13.21mm x 22.35mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 70F
Ratonga - Q @ Freq 51 @ 25kHz
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 25kHz
Inangarangi 180mH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 75kHz Whakaahuatanga Taipitopito 180mH Unshielded Wirewound Inductor 41mA 374 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 374 Ohm Max Whakatauranga onamata 41mA