70F183AI-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 70F183AI-RC
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1.8MH 59MA 42 OHM TH
Ngā Rauemi: 70F183AI-RC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 70F183AI-RC
Tau Wae 70F183AI-RC Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 1.8MH 59MA 42 OHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5720 pcs Pepa Raraunga 70F183AI-RC.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.230" Dia x 0.250" L (5.84mm x 6.35mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 70F
Ratonga - Q @ Freq 40 @ 250kHz
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Iron
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 250kHz
Inangarangi 1.8mH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 960kHz Whakaahuatanga Taipitopito 1.8mH Unshielded Wirewound Inductor 59mA 42 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 42 Ohm Max Whakatauranga onamata 59mA