70F182AI-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 70F182AI-RC
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 18MH 44MA 128 OHM TH
Ngā Rauemi: 70F182AI-RC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 70F182AI-RC
Tau Wae 70F182AI-RC Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 18MH 44MA 128 OHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5308 pcs Pepa Raraunga 70F182AI-RC.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.320" Dia x 0.500" L (8.13mm x 12.70mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 70F
Ratonga - Q @ Freq 49 @ 79kHz
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Iron
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 79kHz
Inangarangi 18mH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 290kHz Whakaahuatanga Taipitopito 18mH Unshielded Wirewound Inductor 44mA 128 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 128 Ohm Max Whakatauranga onamata 44mA