70F204AI
Hua Hua
Tau Wae: 70F204AI
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 200UH 120MA 10.3 OHM
Ngā Rauemi: 70F204AI.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 70F204AI
Tau Wae 70F204AI Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 200UH 120MA 10.3 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4860 pcs Pepa Raraunga 70F204AI.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.170" Dia x 0.250" L (4.32mm x 6.35mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 70F
Ratonga - Q @ Freq 47 @ 790kHz
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Iron
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 790kHz
Inangarangi 200µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 2.7MHz Whakaahuatanga Taipitopito 200µH Unshielded Wirewound Inductor 120mA 10.3 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 10.3 Ohm Max Whakatauranga onamata 120mA