70F223AI
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
70F223AI Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 70F223AI
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2.2MH 57MA 45.6 OHM TH
Ngā Rauemi: 70F223AI.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 70F223AI
Tau Wae 70F223AI Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 2.2MH 57MA 45.6 OHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4296 pcs Pepa Raraunga 70F223AI.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.240" Dia x 0.250" L (6.10mm x 6.35mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 70F
Ratonga - Q @ Freq 40 @ 250kHz
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Ētahi Ingoa M7222 Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 250kHz Inangarangi 2.2mH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 960kHz
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2mH Unshielded Wirewound Inductor 57mA 45.6 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 45.6 Ohm Max
Whakatauranga onamata 57mA I teie nei - Maama -