70F224AI
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 70F224AI
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 220UH 114MA 11.5 OHM
Ngā Rauemi: 70F224AI.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 70F224AI
Tau Wae 70F224AI Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 220UH 114MA 11.5 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4285 pcs Pepa Raraunga 70F224AI.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.170" Dia x 0.250" L (4.32mm x 6.35mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 70F
Ratonga - Q @ Freq 46 @ 790kHz
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Ētahi Ingoa M7221 Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 790kHz Inangarangi 220µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 2.5MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 220µH Unshielded Wirewound Inductor 114mA 11.5 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 11.5 Ohm Max
Whakatauranga onamata 114mA I teie nei - Maama -