70F227AP
Hua Hua
Tau Wae: 70F227AP
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 220NH 2.294A 380 MOHM
Ngā Rauemi: 70F227AP.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 70F227AP
Tau Wae 70F227AP Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 220NH 2.294A 380 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4475 pcs Pepa Raraunga 70F227AP.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.140" Dia x 0.310" L (3.56mm x 7.87mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 70F
Ratonga - Q @ Freq 48 @ 25MHz
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Phenolic
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 25MHz
Inangarangi 220nH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 400MHz Whakaahuatanga Taipitopito 220nH Unshielded Wirewound Inductor 2.294A 380 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 380 mOhm Max Whakatauranga onamata 2.294A