70F251AF
Hua Hua
Tau Wae: 70F251AF
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 250MH 37MA 468 OHM TH
Ngā Rauemi: 70F251AF.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 70F251AF
Tau Wae 70F251AF Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 250MH 37MA 468 OHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5432 pcs Pepa Raraunga 70F251AF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.550" Dia x 0.880" L (13.97mm x 22.35mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 70F
Ratonga - Q @ Freq 52 @ 25kHz
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 25kHz
Inangarangi 250mH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 65kHz Whakaahuatanga Taipitopito 250mH Unshielded Wirewound Inductor 37mA 468 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 468 Ohm Max Whakatauranga onamata 37mA
I teie nei - Maama -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
70F251AF-RC
70F251AF-RC
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: FIXED IND 250MH 37MA 468 OHM TH