70F253AI-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
70F253AI-RC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 70F253AI-RC
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2.5MH 57MA 45.6 OHM TH
Ngā Rauemi: 70F253AI-RC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 70F253AI-RC
Tau Wae 70F253AI-RC Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 2.5MH 57MA 45.6 OHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6006 pcs Pepa Raraunga 70F253AI-RC.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.260" Dia x 0.380" L (6.60mm x 9.65mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 70F
Ratonga - Q @ Freq 48 @ 250kHz
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Ētahi Ingoa 70F253AI-RC-ND
70F253AIRC
M10181
Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 250kHz Inangarangi 2.5mH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 960kHz
Whakaahuatanga Taipitopito 2.5mH Unshielded Wirewound Inductor 57mA 45.6 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 45.6 Ohm Max
Whakatauranga onamata 57mA I teie nei - Maama -