70F271AF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 70F271AF
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 270MH 36MA 490 OHM TH
Ngā Rauemi: 70F271AF.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 70F271AF
Tau Wae 70F271AF Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 270MH 36MA 490 OHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5522 pcs Pepa Raraunga 70F271AF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.570" Dia x 0.880" L (14.48mm x 22.35mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 70F
Ratonga - Q @ Freq 53 @ 25kHz
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 25kHz
Inangarangi 270mH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 62kHz Whakaahuatanga Taipitopito 270mH Unshielded Wirewound Inductor 36mA 490 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 490 Ohm Max Whakatauranga onamata 36mA