70F272AF
Hua Hua
Tau Wae: 70F272AF
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 27MH 45MA 120 OHM TH
Ngā Rauemi: 70F272AF.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 70F272AF
Tau Wae 70F272AF Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 27MH 45MA 120 OHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3967 pcs Pepa Raraunga 70F272AF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.350" Dia x 0.630" L (8.89mm x 16.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 70F
Ratonga - Q @ Freq 61 @ 79kHz
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 79kHz
Inangarangi 27mH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 244kHz Whakaahuatanga Taipitopito 27mH Unshielded Wirewound Inductor 45mA 120 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 120 Ohm Max Whakatauranga onamata 45mA