70F273AI
Hua Hua
Tau Wae: 70F273AI
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2.7MH 57MA 45.6 OHM TH
Ngā Rauemi: 70F273AI.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 70F273AI
Tau Wae 70F273AI Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 2.7MH 57MA 45.6 OHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4920 pcs Pepa Raraunga 70F273AI.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.260" Dia x 0.380" L (6.60mm x 9.65mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 70F
Ratonga - Q @ Freq 50 @ 250kHz
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Iron
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 250kHz
Inangarangi 2.7mH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 880kHz Whakaahuatanga Taipitopito 2.7mH Unshielded Wirewound Inductor 57mA 45.6 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 45.6 Ohm Max Whakatauranga onamata 57mA