70F275AI
Hua Hua
Tau Wae: 70F275AI
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 27UH 213MA 2.64 OHM TH
Ngā Rauemi: 70F275AI.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 70F275AI
Tau Wae 70F275AI Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 27UH 213MA 2.64 OHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5909 pcs Pepa Raraunga 70F275AI.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.170" Dia x 0.250" L (4.32mm x 6.35mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 70F
Ratonga - Q @ Freq 49 @ 2.5MHz
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Iron
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.5MHz
Inangarangi 27µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 12MHz Whakaahuatanga Taipitopito 27µH Unshielded Wirewound Inductor 213mA 2.64 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 2.64 Ohm Max Whakatauranga onamata 213mA