70F304AI
Hua Hua
Tau Wae: 70F304AI
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 300UH 106MA 13.2 OHM
Ngā Rauemi: 70F304AI.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 70F304AI
Tau Wae 70F304AI Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 300UH 106MA 13.2 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5623 pcs Pepa Raraunga 70F304AI.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.170" Dia x 0.250" L (4.32mm x 6.35mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 70F
Ratonga - Q @ Freq 46 @ 790kHz
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Iron
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 790kHz
Inangarangi 300µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 2.2MHz Whakaahuatanga Taipitopito 300µH Unshielded Wirewound Inductor 106mA 13.2 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 13.2 Ohm Max Whakatauranga onamata 106mA