70F332AF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
70F332AF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 70F332AF
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 33MH 43MA 134 OHM TH
Ngā Rauemi: 70F332AF.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 70F332AF
Tau Wae 70F332AF Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 33MH 43MA 134 OHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4634 pcs Pepa Raraunga 70F332AF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.350" Dia x 0.630" L (8.89mm x 16.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 70F
Ratonga - Q @ Freq 61 @ 79kHz
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Ētahi Ingoa M7333 Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 79kHz Inangarangi 33mH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 232kHz
Whakaahuatanga Taipitopito 33mH Unshielded Wirewound Inductor 43mA 134 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 134 Ohm Max
Whakatauranga onamata 43mA I teie nei - Maama -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
70F276AI
70F276AI
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: FIXED IND 2.7UH 1.091A 168 MOHM
I roto i te taonga: 5466 pcs
Tikiake: 70F276AI.pdf
RFQ
70F332AF-RC
70F332AF-RC
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: FIXED IND 33MH 43MA 134 OHM TH