70F334AI-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
70F334AI-RC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 70F334AI-RC
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 330UH 103MA 13.9 OHM
Ngā Rauemi: 70F334AI-RC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 70F334AI-RC
Tau Wae 70F334AI-RC Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 330UH 103MA 13.9 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5812 pcs Pepa Raraunga 70F334AI-RC.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.170" Dia x 0.250" L (4.32mm x 6.35mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 70F
Ratonga - Q @ Freq 41 @ 790kHz
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Ētahi Ingoa 70F334AIRC Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 790kHz Inangarangi 330µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 2MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 330µH Unshielded Wirewound Inductor 103mA 13.9 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 13.9 Ohm Max
Whakatauranga onamata 103mA I teie nei - Maama -