70F333AI
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 70F333AI
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 3.3MH 53MA 51.6 OHM TH
Ngā Rauemi: 70F333AI.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 70F333AI
Tau Wae 70F333AI Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 3.3MH 53MA 51.6 OHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5051 pcs Pepa Raraunga 70F333AI.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.260" Dia x 0.380" L (6.60mm x 9.65mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 70F
Ratonga - Q @ Freq 52 @ 250kHz
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Ētahi Ingoa M7332 Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 250kHz Inangarangi 3.3mH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 800kHz
Whakaahuatanga Taipitopito 3.3mH Unshielded Wirewound Inductor 53mA 51.6 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 51.6 Ohm Max
Whakatauranga onamata 53mA I teie nei - Maama -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
70F333AI-RC
70F333AI-RC
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: FIXED IND 3.3MH 53MA 51.6 OHM TH