70F122AI
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 70F122AI
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 12MH 50MA 100 OHM TH
Ngā Rauemi: 70F122AI.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 70F122AI
Tau Wae 70F122AI Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 12MH 50MA 100 OHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5832 pcs Pepa Raraunga 70F122AI.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.300" Dia x 0.500" L (7.62mm x 12.70mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 70F
Ratonga - Q @ Freq 46 @ 79kHz
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Iron
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 79kHz
Inangarangi 12mH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 360kHz Whakaahuatanga Taipitopito 12mH Unshielded Wirewound Inductor 50mA 100 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 100 Ohm Max Whakatauranga onamata 50mA