70F125AI
Hua Hua
Tau Wae: 70F125AI
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 12UH 267MA 1.68 OHM TH
Ngā Rauemi: 70F125AI.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 70F125AI
Tau Wae 70F125AI Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 12UH 267MA 1.68 OHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5988 pcs Pepa Raraunga 70F125AI.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.160" Dia x 0.250" L (4.06mm x 6.35mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 70F
Ratonga - Q @ Freq 52 @ 2.5MHz
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Iron
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.5MHz
Inangarangi 12µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 19MHz Whakaahuatanga Taipitopito 12µH Unshielded Wirewound Inductor 267mA 1.68 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 1.68 Ohm Max Whakatauranga onamata 267mA