70F123AI
Hua Hua
Tau Wae: 70F123AI
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1.2MH 66MA 33.6 OHM TH
Ngā Rauemi: 70F123AI.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 70F123AI
Tau Wae 70F123AI Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 1.2MH 66MA 33.6 OHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4046 pcs Pepa Raraunga 70F123AI.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.220" Dia x 0.250" L (5.59mm x 6.35mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 70F
Ratonga - Q @ Freq 34 @ 250kHz
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Iron
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 250kHz
Inangarangi 1.2mH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 1.2MHz Whakaahuatanga Taipitopito 1.2mH Unshielded Wirewound Inductor 66mA 33.6 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 33.6 Ohm Max Whakatauranga onamata 66mA
I teie nei - Maama -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
70F123AI-RC
70F123AI-RC
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: FIXED IND 1.2MH 66MA 33.6 OHM TH