70F107AP
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
70F107AP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 70F107AP
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 100NH 3.922A 130 MOHM
Ngā Rauemi: 70F107AP.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 70F107AP
Tau Wae 70F107AP Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 100NH 3.922A 130 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5314 pcs Pepa Raraunga 70F107AP.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.150" Dia x 0.310" L (3.81mm x 7.87mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 70F
Ratonga - Q @ Freq 49 @ 25MHz
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Phenolic
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 25MHz
Inangarangi 100nH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 600MHz Whakaahuatanga Taipitopito 100nH Unshielded Wirewound Inductor 3.922A 130 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 130 mOhm Max Whakatauranga onamata 3.922A