70F106AI
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
70F106AI Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 70F106AI
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1UH 2.041A 48 MOHM TH
Ngā Rauemi: 70F106AI.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 70F106AI
Tau Wae 70F106AI Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 1UH 2.041A 48 MOHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4513 pcs Pepa Raraunga 70F106AI.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.160" Dia x 0.250" L (4.06mm x 6.35mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 70F
Ratonga - Q @ Freq 41 @ 25MHz
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Ētahi Ingoa M7010 Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 25MHz Inangarangi 1µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 118MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 1µH Unshielded Wirewound Inductor 2.041A 48 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 48 mOhm Max
Whakatauranga onamata 2.041A I teie nei - Maama -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
70F107AP
70F107AP
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: FIXED IND 100NH 3.922A 130 MOHM
I roto i te taonga: 5314 pcs
Tikiake: 70F107AP.pdf
RFQ
70F106AI-RC
70F106AI-RC
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: FIXED IND 1UH 2.041A 48 MOHM TH