70F103AI-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
70F103AI-RC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 70F103AI-RC
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1MH 79MA 24 OHM TH
Ngā Rauemi: 70F103AI-RC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 70F103AI-RC
Tau Wae 70F103AI-RC Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 1MH 79MA 24 OHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5306 pcs Pepa Raraunga 70F103AI-RC.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.220" Dia x 0.250" L (5.59mm x 6.35mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 70F
Ratonga - Q @ Freq 30 @ 790kHz
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Ētahi Ingoa 70F103AIRC
M8391
Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 790kHz Inangarangi 1mH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 1.4MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 1mH Unshielded Wirewound Inductor 79mA 24 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 24 Ohm Max
Whakatauranga onamata 79mA I teie nei - Maama -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
70F103AI
70F103AI
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: FIXED IND 1MH 79MA 24 OHM TH