70F101AF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
70F101AF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 70F101AF
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 100MH 29MA 278 OHM TH
Ngā Rauemi: 70F101AF.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 70F101AF
Tau Wae 70F101AF Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 100MH 29MA 278 OHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4618 pcs Pepa Raraunga 70F101AF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.440" Dia x 0.630" L (11.18mm x 16.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 70F
Ratonga - Q @ Freq 48 @ 79kHz
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Ētahi Ingoa M7104 Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 79kHz Inangarangi 100mH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 157kHz
Whakaahuatanga Taipitopito 100mH Unshielded Wirewound Inductor 29mA 278 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 278 Ohm Max
Whakatauranga onamata 29mA I teie nei - Maama -