70F-110-20-PB
3M3M
70F-110-20-PB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 70F-110-20-PB
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN QC RCPT 22-26AWG 0.110
Ngā Rauemi: 70F-110-20-PB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 70F-110-20-PB
Tau Wae 70F-110-20-PB Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 321400 pcs Pepa Raraunga 70F-110-20-PB.pdf
Waea Wire 22-26 AWG Whakamutunga Crimp
Momo Waea Standard Taepa Tapa 0.110" (2.79mm)
Tapapa Tapa 0.020" (0.51mm) Tapanga Tapanga -
Raupapa - Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 00054007951490
3M157224
70F-110-20-PB-ND
Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa - Whānui 0.630" (16.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ko te Waimotu Itirangi 0.075" (1.91mm) Te whakamamae Non-Mating End Insulated
Ira Female Ngā āhuatanga Butted Seam
Whakaahuatanga Taipitopito 0.110" (2.79mm) Quick Connect Female 22-26 AWG Crimp Connector Non-Mating End Insulated Whakaaetanga Mea Brass