70F105AI
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
70F105AI Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 70F105AI
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 10UH 277MA 1.56 OHM TH
Ngā Rauemi: 70F105AI.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 70F105AI
Tau Wae 70F105AI Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 10UH 277MA 1.56 OHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5656 pcs Pepa Raraunga 70F105AI.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.160" Dia x 0.250" L (4.06mm x 6.35mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 70F
Ratonga - Q @ Freq 36 @ 7.9MHz
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Ētahi Ingoa M7100 Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.9MHz Inangarangi 10µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 19MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 10µH Unshielded Wirewound Inductor 277mA 1.56 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 1.56 Ohm Max
Whakatauranga onamata 277mA I teie nei - Maama -