SCRH8D28-3R3
BelBel
SCRH8D28-3R3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCRH8D28-3R3
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 3.3UH 4A 18.2 MOHM SMD
Ngā Rauemi: SCRH8D28-3R3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCRH8D28-3R3
Tau Wae SCRH8D28-3R3 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 3.3UH 4A 18.2 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 165219 pcs Pepa Raraunga SCRH8D28-3R3.pdf
Momo - Te manawanui ±30%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Ētahi Ingoa 595-1513-2
SCRH8D28-3R3N
SCRH8D283R3
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 3.3µH Teitei - Tae (Max) 0.126" (3.20mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 3.3µH Shielded Inductor 4A 18.2 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 18.2 mOhm Max Whakatauranga onamata 4A
I teie nei - Maama 4A