SCRH8D28-100
BelBel
SCRH8D28-100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCRH8D28-100
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 10UH 2.3A 47 MOHM SMD
Ngā Rauemi: SCRH8D28-100.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCRH8D28-100
Tau Wae SCRH8D28-100 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 10UH 2.3A 47 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 138682 pcs Pepa Raraunga SCRH8D28-100.pdf
Momo - Te manawanui ±30%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa SCRH8D28
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 595-1515-2
SCRH8D28-100N
SCRH8D28100
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 10µH Teitei - Tae (Max) 0.126" (3.20mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 10µH Shielded Inductor 2.3A 47 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 47 mOhm Max Whakatauranga onamata 2.3A
I teie nei - Maama 2.3A