SCRH8D28-330
BelBel
SCRH8D28-330 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCRH8D28-330
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 33UH 1.3A 156 MOHM SMD
Ngā Rauemi: SCRH8D28-330.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCRH8D28-330
Tau Wae SCRH8D28-330 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 33UH 1.3A 156 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 166301 pcs Pepa Raraunga SCRH8D28-330.pdf
Momo - Te manawanui ±30%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Ētahi Ingoa 595-1517-2
SCRH8D28-330M
SCRH8D28330
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 33µH Teitei - Tae (Max) 0.126" (3.20mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 33µH Shielded Inductor 1.3A 156 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 156 mOhm Max Whakatauranga onamata 1.3A
I teie nei - Maama 1.3A